ZIOŁO KONOPI  There are 2 products.

Pozyskiwane w naturalny sposób

zioło z konopi

, które dostępne jest w podstawowej formie bądź jako domieszka marihuany, ma cenne właściwości medyczne, które docenione zostały przez medycynę ludową już przed wiekami. Dziś wiadomo, że konopie mają przede wszystkim silne działanie antyutleniające, dzięki czemu zapobiegają wielu chorobom, także nowotworowym, oraz opóźniają starzenie się komórek organizmu. Produkty te stosuje się do leczenia wszelkiego rodzaju chorób, nawet nowotworowych. Wykorzystywane są zwłaszcza do łagodzenia ich objawów i poprawy samopoczucia, co znacząco podnosi komfort życia chorych. Leczą też serce, choroby krążenia, niwelują skutki stresu i przyspieszają procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie.

100,00 zł

Najwyższej jakości zioło konopi przemysłowych o bardzo wysokiej zawartości kannabinoidów. Najlepsze, ręcznie zbierane kwiatostany legalnych konopi. Susz zawiera szacunkowo 2-4% CBDA+CBD. Zioło konopi doskonale nadaje się do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

55,00 zł

Zioło konopi o wysokiej zawartości kannabinoidów. Najlepsze, ręcznie zbierane, legalne konopie siewne. Susz zawiera szacunkowo ok. 1-2% CBDA+CBD. Zioło konopi doskonale nadaje się do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw.

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów