Zgodnie z najwyższymi standardami obsługi, zapewniamy fachową obsługę, udzielając wszelkich niezbędnych porad i informacji. Kontakt z naszym sklepem jest możliwy 24h/7! Przesyłki realizujemy nawet tego samego dnia złożenia zamówienia przez klienta oraz umożliwiamy odbiór osobisty w punkcie. Zamówienie powyżej 300 zł to darmowa dostawa! Wysyłkę realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kosztów przesyłki można zapoznać się na stronie regulaminu.

Każda przesyłka jest starannie opakowana. Nie chcemy, aby osoba postronna dowiedziała się, że nasz klient wchodzi w posiadanie tak wartościowych kolekcji! Zapewniamy również, że nawet najbardziej wścibska sąsiadka nie dowie się, co odbiorca ma w paczce!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym oferujemy usługę dowozu produktów przez naszego kierowcę w określone miejsce. Zakupy w żadnym innym sklepie jeszcze nigdy nie były aż tak wygodne! Ponadto w ofercie sklepu posiadamy olejki CBD oraz różnego rodzaju herbaty. Sprawdź sam!