ROBATKO Pianka do mycia 180ml

564

Pianka do delikatnego oczyszczania zaczerwienionej, swędzącej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Wskazana do stosowania na skórę atopową oraz z egzemą.

48,00 zł brutto.

Delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry bez podrażnienia i wysuszenia. Skóra po umyciu pozostaje miękka i świeża.

Składniki:

- olej konopny - ma działanie przeciwzapalne, odżywcze i regenerujące

- gliceryna - działa silnie higroskopijnie, zatrzymuje wodę w naskórku, chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

- lawenda - działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie i odprężająco

- szałwia - działa przeciwzapalnie, antyseptycznie, ściągająco

Zawartość oleju konopnego 2%

180 ml

Powiązane produkty

39,00 zł

Krem do pielęgnacji wrażliwej, swędzącej i zaczerwienionej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą.

35,00 zł

Krem do pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych o bardzo wrażliwej skórze. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka, a utworzona błona lipidowa chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zimnem, wiatrem i wilgocią. 

38,00 zł

Krem do leczenia odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt, małych dzieci oraz dorosłych, u których występuje ten problem (stale leżących, otyłych). Dzięki naturalnej formule umożliwia dostęp powietrza do skóry. Idealny do pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci. Krem nie wpływa na właściwości pieluch.

39,00 zł

Mleko do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Dzięki naturalnej recepturze  odpowiednie również dla niemowląt.