ROBATKO Krem na odparzenia 75g

561

Krem do leczenia odparzeń i pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt, małych dzieci oraz dorosłych, u których występuje ten problem (stale leżących, otyłych). Dzięki naturalnej formule umożliwia dostęp powietrza do skóry. Idealny do pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci. Krem nie wpływa na właściwości pieluch.

38,00 zł brutto.

Chroni i pielęgnuje delikatną skórę, łagodzi zaczerwienienia, zmiękcza i nawilża skórę.

Składniki:

- olej konopny - ma działanie przeciwzapalne, odżywcze i regenerujące 

- masło shea - nawilża, koi podrażnienia, zmiękcza skórę. Naturalny filtr dla promieni UV

- lawenda - działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i odprężająco

Zawartość oleju konopnego 31%

75g

Powiązane produkty

48,00 zł

Pianka do delikatnego oczyszczania zaczerwienionej, swędzącej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Wskazana do stosowania na skórę atopową oraz z egzemą.

39,00 zł

Krem do pielęgnacji wrażliwej, swędzącej i zaczerwienionej skóry niemowląt, dzieci oraz dorosłych z bardzo wrażliwą skórą.

35,00 zł

Krem do pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych o bardzo wrażliwej skórze. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka, a utworzona błona lipidowa chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zimnem, wiatrem i wilgocią. 

39,00 zł

Mleko do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych z bardzo wrażliwą skórą. Dzięki naturalnej recepturze  odpowiednie również dla niemowląt.